Zwalczanie kołatka domowego to specjalność firmy DREVPOL

+48 606 888 889
  • Pon-Pt: 8:30-17:30
  • Sob: 8:30-12:30
  • Niedz: nieczynne
biuro@drevpol.eu
Działamy na terenie całej Polski
www.kolatek-domowy.info

DREVPOL to firma specjalizująca się w zwalczaniu szkodników drewna w tym przeprowadzaniu profesjonalnych zabiegów zwalczania kołatka domowego na terenie całego kraju.

Firma DREVPOL wykonuje zabiegi fumigacji inaczej gazowania domów i obiektów o dużych kubaturach (np. fumigacja kościoła) przy użyciu nowoczesnego sprzętu i zastosowaniem unikalnej na terenie Polsce technologii gazowania.

Przeprowadzane są także przez DREVPOL zabiegi zwalczania szkodników drewna przy użyciu preparatu xilix gel, w szczególnych przypadkach z zastosowaniem metody veloxy.

Fumigacja inaczej gazowanie kościoła w południowej Polsce - przeprowadzona przez techników i ekspertów do spraw likwidacji kołatka domowego z firmy DREVPOL. Fumigacja kościoła trwała 17 dni. Następnie kościoł został poddany odwietrzeniu i ozonowaniu. Fumigacja kościoła była w 100% skuteczna w walce z drewnojadami.
Impregnacja więźby dachowej domu, inaczej żelowanie Xilix to skuteczna metoda do tępienia szkodników drewna (kołatka domowego, spuszczela pospolitego). Przed żelowaniem należy uprzednio przygotować właściwie drewno. Czasami zachodzi potrzeba wykonywania odwiertów celem iniekcji żelu Xilix.